Take a fresh look at your lifestyle.

Anita e ndan një moment të veçantë me Ramushin

Ish kryeministri Ramush Haradinaj është treguar romanik me bashkëshorten.

Anita dhe Ramushi janë ndër çiftet që e shprehin dashurinë në forma të ndryshme.

Duke qenë të afërt me publikun, dyshja nuk mungojnë me imazhe të shumta

Edhe së fundi, ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj

Anita shihet në një lokal bashkë me Ramush Haradinaj derisa kanë shkrepur një imazh në të cilin shihen tejet të afruar me njëri tjetrin.

“Na”, ka shkruar Anita në fotografi duke mos shoqëruar ndonjë emotikon.