Take a fresh look at your lifestyle.

Atdheu tregon se a është penduar se ka dalë nga programi

Atdheu u shpreh se nuk është bërë pishman

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, ishte sot i ftuar në emisionin “Shqipëria Live” në Top Channel, ku foli për daljen e tij nga programi dhe marrëdhëniet që ka me personat që ishin apo janë brenda në reality show.

Atdheu u shpreh se nuk është bërë pishman se doli nga emisioni, por mendon se do kishte merituar një dalje më të mirë.

 “Kam kërkuar në 2-3 raste që të largohesha. Në nerva e sipër njeriu ja fut kot ndonjëherë. Aty shkuam me dhuruar dashuri e të gjenim dashurinë e jetës, por jo të bënin ashtu sherresh”, tha Atdheu.

I pyetur në lidhje me postimet që ka bërë Sindi së fundmi në rrjetet sociale, ai u shpreh se e ka shumë shoqe dhe e respekton.

“Kisha marrë leje te produksioni që ta dërgoja Sindin në shtëpi, e kam shumë shoqe. Nuk ndikoj te Sindi, nuk është e vogël ajo. Diskutojmë ndonjë skenë që mund të ndodh, por jo të ndikoj tek ajo”, tha ish-konkurrenti kur u pyet nëse është e vërtetë se ai ndikon te “shpërthimet” e saj.

Ndërsa në lidhje me debatin e fortë që ka pasur me Antonelën, Atdheu tha se nuk ka folur me të, nuk i ka rënë muhabeti.

“Sa është pjesë e emisionit nuk dua ta pengoj, por mund edhe t’i shkruaj, që të sqarohemi. Në fund të ditës ajo është femër”, u shpreh ai.

Më pas tregoi se nuk është i zhgënjyer nga asnjë nga protagonistët e programit dhe se ka mjaft shokë. “Arsimin, Erin, Andin e parë, Locon. Nuk jam keq me asnjë, edhe me Mevlanin thjesht nuk na kanë pëlqyer disa gjëra, por kaq. Me Anën e parë vijojmë të kemi miqësi. Nuk e di a janë bashkë apo jo me Arsimin, por për të dy kam respekt të veçantë”, përfundoi Atdheu.