Take a fresh look at your lifestyle.

Kejvina Kthella kthehet pas në kohë, ndan këtë fotografi

Kejvina Kthella ka publikuar imazhin provokues në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare vazhdon të jetë tejet aktive me postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në Instagram, ku ndan herë pas here foto apo video nga më të ndryshmet dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Kejvina postoi një fotografi ku u shfaq mjaft atraktive teksa joshi me pamjen e jashtme, teksa imazhi edhe ishte shkrepur një vit më parë.

Ajo shihet me veshjen sportive ngjyrë gri dhe bluzën e shkurtër e cila i zbulon pjesët tërheqëse të trupit.

Kejvina ka qenë e ngarkuar me projekte modelimi edhe gjatë pandemisë ndonëse gjithçka ka qenë me ritëm më të ngadaltë