Take a fresh look at your lifestyle.

Ish e dashura e Meriton Mjekiqit: Ai nuk e ka parë asnjëherë djalin live

Kjo nuk dihej më parë.

Moderatori i njohur Meriton Mjekiqi ka qenë i ftuar në “NIN” në Klan Kosova ku ka shpalosur të pathëna për jetën e tij.

Ai u pyet edhe për një mesazh të ish partneres së tij, dërguar Varrosit të OTR, shkruan Indeksonline.

Ai tha: “Ajo nuk është tani gruaja ime. Egesta është mami i djalit tem. Djali jem është gjaku jem dhe për kurgjo në botë nuk e lejoj të ma largojë djalin. As me reagime të tilla, veprime të ulëta si një femër sepse unë jam baba i djalit” – u shpreh ai.

Nuk mungoi as reagimi i vet Egestës e cila me anë të disa shkrimeve rrëfeu më shumë rreth deklartës së Meritonit.

Ja reagimi i plotë i saj në Instagram.