Take a fresh look at your lifestyle.

Milaim Zeka i del në krahë Vjosa Osmanit: Ata që e kishin në dorë për 20 vite që t’a lartësonin UÇK-në, ishin të zënë duke vjedhur!

Milaim Zeka në mbrojtje të Presidentes!

Reagon ish-deputeti, njëherësh gazetari i njohur, Milaim Zeka i ka dal në mbrojtje Presidentes së vendit, Vjosa Osmani.

Zeka përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook e ka mbrojtur Osmanin nga kritikat që pati për mos-përmendjen e UÇK-së në postimin për Betejën e Koshares.

“Ata qe e kishin ne dore per20 vite qe ta lartesonin deri tek Zoti UÇK-ne, dhe Adem Jasharin, hallin 24 oresh e kishin tek pasurimi personal, jo me pune, po me vjedhjen e parase publike”, tha ai.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1413509359011103&id=100010561562194