Take a fresh look at your lifestyle.

Analistit kosovar i humb çanta, tregon se brenda kishte kuletën

Analisti kosovar Vigan Qorrolli njofton se i ka humbur çanta e dorës, në të cilën ka pasur kuletën, dy telefona dhe çelësin e veturës.

Ai tha se rasti ka ndodhur sot rreth orës 11:00 te objekti i Komunës së Vjetër në Prishtinë.

Postimi i tij i plotë:

Sot rreth ores 11:00 te Komuna (e vjeter) e Prishtines e kam humbur portofolin personal, cante dore me kulete brenda, dy telefona celulare, si dhe celesin e vetures ne te.

Luten njerezit dashamire qe kushdo e gjen te lajmerohet.

Mbase ska nevoje per te thene, nje shperblim i shkon gjithesecilit qe ben gjestin human duke m’i kthyer gjesendet e humbura.

Ju faleminderit,