Take a fresh look at your lifestyle.

Rina Balaj uron muajin e shenjtë të Ramazanit

Këngëtarja e estradës iu ka uruar të gjithëve paqe dhe dashuri në këtë muaj.

Duke publikuar një storie në profilin e saj në Instagram, Rina ka shkruar një urim, shkruan lajmi.net.

“Muaji i mëshirës dhe i paqes. Urime festa e Ramazanit të gjithë besimtareve myslimanë. Shpresoj që ky muaj ka me iu sjell paqe dhe dashuri”, ka shkruar ajo në postimin e saj.
Theksojmë se, besimtarët myslimanë që nga sot kanë filluar muajin e shenjtë të Ramazanit dhe fytyra të njohura publike e kanë uruar duke mos munguar edhe të artistëve.

Ndryshe, muaji Ramazan fillon me datën 13 prill deri me 13 maj