Take a fresh look at your lifestyle.

Era Istrefi merr vaksinën anti-Covid

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka bërë me dije se është vaksinuar kundër virusit Covid-19.

Ajo publikoi një fotografi gjatë këtij procesi ku shihet me një maskë dhe një kapele.

Era nuk ka preferuar të tregojë se në cilin vend është vaksinuar.