Take a fresh look at your lifestyle.

Ky është emri i vërtetë i Anës së “Për’puthen”

Ish-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Ana Lleshi, është njëra ndër emrat më të përfolur në mediet rozë.

Jeta e saj personale dhe profesionale janë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Lexo Edhe:
Pas disa muajsh, reperi shqiptar del nga burgu
Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan imazhet nga më të ndryshmet ku shpesh herë zbulon më shumë se që duhet.

Mirëpo, kësaj herë synimi kryesor i syrit të publikut u bë emri i saj. Në llogarinë e saj personale në Instagram, vërehet një ndryshim për të cilin nuk kemi menduar asnjëherë.

Nga aty merret vesh se Ana në të vërtetë e ka emrin Diana.