Take a fresh look at your lifestyle.

Mevlani dhe Juli po sjellin këngë me këtë artist të njohur

Mevlani dhe Juli paralajmëruan këngën e re.

Mevlan Shaba që prej kohës kur u bë pjesë e “Përputhen”, po tregon sukses edhe në muzikë, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar disa projekte muzikore, të cilat po priten mirë në publik, kurse nuk e ka ndalur punën për këngë të reja.

Me anë të një postimi në Instagram, Mevlani paralajmëroi bashkëpunimin e radhës me Julin dhe këngëtarin Stine.

“Po vjen”, ka shkruar ai në foton krah Stines e Julit, ndërsa nuk ka preferuar të zbulojë datën e publikimti të këngës.

Projekti i treshes do të vije i vizualizuar edhe me klip