Take a fresh look at your lifestyle.

Publikohen pamje nga sulmi brenda xhamisë në Shqipëri, gjithçka zgjati 7 minuta

Kjo është fotoja e kapur gjatë të Rudolf Nikollajt në Xhaminë Dine Hoxha në Tiranë ku plagosi 4 persona.

Sulmi ka zgjatur 7 minuta. Përpara se të hynte në xhami ai kishte plagposur dhe pronarin e një picerie aty pranë

Ndryshe, Prokuroria ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për Rudolf Nikollin, i cili plagosi pesë persona mesditën e 19 prillit në xhaminë “Dine Hoxha”.