Take a fresh look at your lifestyle.

Ja çfarë moti na pret nesër

Parshikimi i motit për nesër.

Gjatë ditës së nesërme do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 1-3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 14-17 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-3 m/s “, thuhet në njoftimin e IHMK-së.