Take a fresh look at your lifestyle.

Formacionet e mundshme: PSG – Man City

PSG do ta mirëpres Manchester Cityn, përballje e vlefshme për gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

“Parisienët” dhe “Qytetarët” kërkojnë vetëm fitore, në mënyrë që të kenë avantazhin edhe në ndeshjen kthyese, transmeton lajmi.net.

Dy skuadrat nuk kanë mungesa, meqenëse të gjithë yjet janë të gatshëm të japin më të mirën për fitore.

Formacionet e mundshme:

PSG (4-3-3): Navas; Dagba, Marquinhos, Kimpembe, Diallo; Paredes, Gueye, Veratti; Di Maria, Mbappe, Neymar

City (4-3-3): Ederson; Walker, Stones, Dias, Cancelo; Rodri, De Bruyne, Gundogan; Mahrez, Silva, Foden

Ndeshja nis në ora 21:00 dhe zhvillohet në “Parkun e Princave”.