Take a fresh look at your lifestyle.

Policia jep detaje për aksidentin e rëndë në Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë në rrugën “Enver Maloku”, në Prishtinë
Sipas policisë në aksident kanë qenë të përfshira tri vetura.
Nga ky aksident pesë persona kanë mbetur të lënduar gjashtë persona.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Enver Maloku, Prishtinë (NN) 27.04.2021 – 22:45. Ka ndodhur aksident trafiku në mes tri veturave civile. Si pasoj, janë lënduar dy femra, tre meshkuj që të gjithë kosovar dhe një mashkull shtetas i R. Maqedonisë veri. Njësia përkatëse policore është duke u marr me rast.