Take a fresh look at your lifestyle.

Cilët kosovarë ia panë hajrin pandemisë dhe u bënë të famshëm gjatë karantinës

Përkundër dëmeve që shkaktoi në shumë sektorë, pandemia në Kosovë për disa persona e pati edhe anën tjetër të medaljes.

Shumë fytyra që tashmë janë publike, ia kanë parë hajrin kësaj pandemie, pasi pikërisht në këtë periudhë ata filluan të marrin famë, shkruan Reporteri.net.

Se kush janë fytyrat që u bënë të famshme gjatë pandemisë, përfshirë Don Xhonin dhe çiftin e famshëm Couple RN, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në orën 19:30 në RTV Dukagjini.