Take a fresh look at your lifestyle.

Zbulohen foto të papara të Madonnës kur ishte e re

E njihni këtë vajzë? Madona e Re ka postuar disa fotografi të rralla që tregojnë këngëtaren në moshën 25 vjeçare, si një yll në rritje – ndërkaq fansat janë kënaqur me to

Ky është një kontakt i rrallë më foto artistike të Madonës e që kanë dalë në shitje.

Ato janë realizuar gjatë një fotosesioni të këngëtares në Britani.

Mbretëresha e Popit, karriera muzikore e të cilës tashmë ka hyrë në dekadën e pestë, ka pozuar për fotografin londinez, Peter Anderson në Soho më 1983.

Me kaçurrele e sportive, këngëtarja, e cila tani ka 62 vjet, ka të veshur një kapelë dhe rroba të errëta derisa fotografitë kanë një përzierje të elemente të fytyrës.