Take a fresh look at your lifestyle.

Çfarë i ke bërë fytyrës: Kështu u përgjigjet Leonora Jakupi fansave

Këngëtarja Leonora Jakupi gjithmonë është komentuar dhe përkujdesin që tregon me lëkurën e saj apo flokët, për të mos folur për veshjet plot stil.

Së fundmi, ajo ndau në profilin e saj në “Instagram”, disa foto, në të cilat shihej e veshur si sulltaneshë.

Disa ndjekës mendojnë se në këtë foto artistja duke më ndryshe se tek të tjerat, prandaj e kanë pyetur se çfarë i ka bërë fytyrës. Leonora vendosi të tregonte “sekretin” e saj dhe të hidhte poshtë të gjitha aludimet se mund t’i ishte nënshtruar ndonjë ndërhyrjeje estetike.

“Për të gjithë ju që më keni pyetur se çfarë kam bërë… Domethënë ky është një trajtim rigjenerues i lëkurës me kolagjen detar”, shkroi Leonora krahas fotos ku shihej me një maskë në fytyrë.