Take a fresh look at your lifestyle.

Lipjan, disa persona ia djegin veturën me koktej molotovi, s’dihet arsyeja

Në orët e vona të së shtunës në qytetin e Lipjanit ka ndodhur një incident pasi disa persona kanë hedhur koktej molotovi në drejtim të veturës së viktimës mashkull kosovar, duke i shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Siç njofton Policia e Kosovës, të lënduar nuk ka dhe se rasti vazhdon të hetohet.

{Lipjan 02.05.2021 – 01:21. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të pa njohur i kanë hedhur koktej molotovi në veturën e tij. Për veq dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.