Take a fresh look at your lifestyle.

Mot me diell dhe vranësira, këto janë temperaturat

Mot me diell dhe vranësira do të mbaj sot në vend.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës​​​​​​​​​​​​​ ka njoftuar se të dielën në vend do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira.

“Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius”, thuhet në njoftimin e IHMK-së