Take a fresh look at your lifestyle.

Në fotot me plot stil, deputetja merr komentin më të ëmbël nga i dashuri

Adriana Matoshi kohëve të fundit vërehet se ka ndryshuar stilin.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shumë e afërt edhe me ndjekësit e saj, kështu duke sjell imazhe nga më të ndryshmet

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë kafe por vëmendjen më të madhe e mori komenti i të dashurit të saj, Keith.
“Të dua bukuroshe”, ishte komenti i Keith për të dashurën e tij.

Kujtojmë se, Adriana Matoshi tashmë është deputete e Kosovës por nuk e ka lënë anash profesionin e saj si aktore