Take a fresh look at your lifestyle.

Rrahën dy femra në Obiliq, njëra nga to bëhet për spital

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Obiliq një femër e mitur ka sulmuar fizikisht një femër tjetër.

Dje në Obiliq rreth orës 08:45, është raportuar se e dyshuara e mitur femër kosovare ka sulmuar viktimën femër kosovare.

Viktimës i është ofruar tretman mjekësor.

Ndërsa e dyshuara e mitur në prezencë të prindit është intervistuar dhe më pas me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

Rasti nën hetime.