Take a fresh look at your lifestyle.

Mbi 135 milionë njerëz të shëruar nga COVID-19 në botë

Teksa infektimet me koronavirus po vazhdojnë të rriten anë e mbanë botës, njësoj po rritet edhe numri i pacientëve që po shërohen.

Që nga fillimi i pandemisë e deri tani sipas World Meters nga COVID-19 janë shëruar 135 milionë e 581 mijë e 605 pacientë, njofton Klan Kosova

Teksa numri i përgjithshëm i të infektuarve në nivel global ka arritur në 158 milionë e 143 mijë e 474 persona dhe kanë vdekur 3 milionë e 292 mijë e 205 persona.