Take a fresh look at your lifestyle.

Adelina me urim të veçantë për ditëlindjen e Zanfinës

Këngëtarja sot feston ditëlindjen e 36-të.

Dhe, Zanfina Ismaili mori një urim më shumë dashuri nga motra e saj, Adelina.

Përmes një fotografie të publikuar në storien e saj në Instagram, artistja shqiptare i ka shkruar një dedikim.

“Më e bukura. Ishe fëmiu më i ëmbël në botë, për tu bërë vajza më e bukur që njoh”, kanë qenë disa nga fjalët e Adelinës.

Ndryshe, këngëtarja urimit i ka bashkangjitur edhe disa emotikona tortë ditëlindje dhe qirinjë.