Take a fresh look at your lifestyle.

Ambasadori Abbott uron festën e Fitër Bajramit

Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Nicholas Abbott, ka uruar myslimanët për festën e Fitër Bajramit.

Abbott përmes një shkrimi në llogarinë Facebook, ka uruar lumturi dhe shëndet.

”Urime Fitër Bajrami gjithë atyre që festojnë sot! Ju uroj lumturi, shëndet dhe mbarësi për vitin që vjen”, tha ai.