Take a fresh look at your lifestyle.

Djali i ish-presidentit Thaçi e pret festën e Bajramit me gjyshërit e tij në Drenicë

Djali i ish-presidentit, Hashim Thaçi, Endriti ka uruar festën e Fitër Bajramit, ku edhe ka shpërnda një foto bashkë me gjyshërit e tij.

Endrit Thaçi ka shkuar në Drenicë për të pritur festën e Bajramit bashkë me gjyshërit e tij, nënën dhe babin e ish-presidentit, Thaçi.

Kujtojmë se ish-kreu i UÇKA-së, Hashim Thaçi gjendet në paraburgim në Hagë.