Take a fresh look at your lifestyle.

Joshua vs Fury, caktohet zyrtarisht edhe data

Më 14 gusht në Arabinë Saudite do të zhvillohet meçi i shumë pritur mes Anthony Joshuas dhe Tyson Furyt.

Tashmë është caktuar edhe data se kur do të zhvillohet meçi i shumëpritur mes Anthony Joshuas dhe Tyson Furyt, raporton Gazeta Express.

Meçi do të zhvillohet më 14 gusht të këtij viti në Arabinë Saudite, ka konfirmuar promoteri Eddie Hearn.