Take a fresh look at your lifestyle.

Ronaldo i largon të gjitha makinat nga Torino, apo e braktis Juventusin portugezi?

Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, i ka larguar të gjitha makinat e veta personale nga garazhi në Torino, duke i ndezur thashethemet për një lamtumirë këtë verë.

Për ish-yllin e Real Madridit dhe Manchester Unitedit është përfolur se mund të largohet nga Juventusi në verë dhe veprimi i tij i sotëm është një tjetër shenjë largimi, raporton Gazeta Express.
E ëma e tij, Dolores Aveiro, tha ditë më parë se do të bëjë përpjekje për ta bindur 36-vjeçarin të rikthehet në Lisbonë thatë verës, por menaxheri Jorde Mendes e mohoi se portugezi do të rikthehet në atdhe.

Por sipas një video të publikuar nga Sempre Calcio, Ronaldo i ngarkoi supermakinat e veta në një kamion.

Kamioni i takon Rodo Cargo, një kompanie të njohur të transportit me bazë në Lisbonë dhe në të u ngarkuan makinat e Ronaldos nga garazhi i tij në Torino.

Mbërritja e këtyre makinave në Torino më 2018 ishte shenjë e madhe për kalimin e Ronaldos në Juventus dhe fakti se ato makina tani po largohen në Torino mund të nënkuptojë se edhe Ronaldo po largohet nga Serie A.