Take a fresh look at your lifestyle.

Sabri Fejzullahi e uron me fjalë të zgjedhura Arianën për ditëlindje

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana ka festuar ditëlindjen dhe një urim nga vjehrri i saj nuk mungoi.

Këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu e ka uruar me fjalët më të mira Arianën.
“Atë ditë të madhe që erdhe na e zbukurove shtëpinë ti lule e jona. Edhe 100 të tjera”, ka shkruar Sabriu.

Për të kremtuar ditëlindjen e saj, Ariana organizoi një festë të madhe mbrëmë me shoqet e saj. Shumë nga të ftuarat ishin të sferës publike.