Take a fresh look at your lifestyle.

Yllka Kuqi vjen me këngën “Dehem” me melodi e klip të veçantë

Yllka Kuqi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Ajo me një postim të fundit në rrjetin social “Instagram”, ajo ka bërë të ditur se ka lansuar këngën e re.

Këngëtarja nga Gjakova erdhi me “Dehem” një këngë që i përket zhanrit serenatë moderne dhe erdhi me një videoklip shumë të veçantë, i xhiruar i tëri në një ambient të mbyllur.

“Ju prezantoj projektin tim me te ri qe e kam punu me shume zemer”, ka shkruar ajo.

Në videon e këngës Yllka shkëlqen me paraqitjen e saj me një stil unik.