Take a fresh look at your lifestyle.

Haradinaj i shkon në zyre Kurtit

Ka filluar takimi në mes të kryeministrit Albin Kurti dhe kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Në këtë takim Haradinaj ka shkuar i shoqëruar nga nënkryetari Ardian Gjini.

Kurti dhe Haradinajn pritet që në këtë takim të flasin për çështje të rëndësishme për vendin, përfshirë edhe dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë.