Take a fresh look at your lifestyle.

“Të dua shumë”, Ana uron Atdheun me foto duke u puthur

Ana i bëri urim të veçantë Atdheut.

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Atdhe Xharavina, sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, Atdheu pranoi urime të shumta nga konkurrentët e tjetër të “Përputhen”, e me këtë rast nuk mungoi as urimi i Anës.

Madje, urimi i saj tërhoqi vëmendjen, ngase ajo zgjodhi ta urojë me videon ku shkëmbejnë puthje në buzë.

“Qëndro gjithmonë ky njëriu që kam njohur unë, me shpirtin elirë dhe buzëqeshja most u shoftë asnjëherë nga fytyra. Të dua shumë o mik shpirti”, shkruan ajo.

Ana po ashtu postoi një tjetër foto, ku shihej duke vallëzuar me Atdheun dhe shkruan “E lumtur që të njoh dhe veç gëzmie paç gjithë jetën”.