Take a fresh look at your lifestyle.

De Biasi në shqip: Jam i trishtuar për vdekjen e Yllit, prehu në paqe miku im

Gianni De Biasi ka shprehur ngushëllime për fizioterapeutin e kombëtares shqiptare, Ylli Mihaili.

Ai u drejtua me një shkrim në gjuhën shqipe duke shprehur ngushëllime, shkruan Indeksonline.

Ky është njoftimi i tij:

Jam vërtet i trishtuar për zhdukjen e mikut tim Ylli.  Personi që e vlerësova shumë, njerëzisht dhe profesionalisht.  Fiziku i tij i bëshëm fshehu një shpirt të mirë dhe bujar, një person autentik që e donte punën e tij dhe Kombëtaren tonë.

Fatkeqësisht do të kem një mik më pak në Shqipëri, por unë do të mbaj praninë tënde të dashur Ylli në zemrën time.  Faleminderit per gjithcka.  PREHU NE PAQE MIKU IM