Take a fresh look at your lifestyle.

Dështojnë Harry dhe Meghan, nuk fitojnë çmimin ‘Emmy’

Intervista e bujshme për ‘Oprah Winfrey’ e Princ Harry dhe Meghan nuk ka fituar asnjë çmim.

Intervista ishte nominuar në disa kategori, por që çmimi u nda për aktorin amerikan Stanley Tucci, transmeton Indeksonline.

Kjo intervistë ishte zhvilluar në muajin mars ku kishte shkaktuar polemika të shumta.

Meghan kishte treguar se ka tentuar të kryej vetëvrasje.

Çmimet u publikuan të shtunën dhe të dielën mbrëma, të cilat do të shpërndan me 19 shtator./Indeksonline/