Take a fresh look at your lifestyle.

Grezda zbulon bisedën me fizioterapeutin e kombëtares që vdiq nga Covidi: Do të takohemi shpejtë

Gjatë ditës së sotme është raportuar se ka ndërruar jetë fizioterapeuti i kombëtares shqiptare, Ylli Mihaili.

Eros Grezda ka zbuluar bisedën e fundit me të që e kishte bërë në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ndër të tjerash, Ylli i kishte thënë se do të takohen së shpejti.

“Kam besim te ty vllai, dhe mua me mungon. Po jam i bindur që do të takohemi shpejtë”, i kishte thënë Ylli Erosit. /IndeksOnline/