Take a fresh look at your lifestyle.

Këta emra po përfliten se do të jenë pjesë e ‘Big Brother VIP’

“Syri i ‘Big Brother VIP’ është ndezur dhe po xhiron konkurrentët e parë,” shkruan në Instagram faqja zyrtare e reality show-t. Mirëpo pavarësisht interesit të publikut për të mësuar emrat e personazheve që do të bëhen pjesë e shtëpisë së famshme, duket se produksioni ka vendosur të mos zbulojë asnjë emër.

Por cilët po përfliten si konkurrentë? Sipas Panorama Plus, deri tani janë konfirmuar si pjesëmarrës:

Hygerta Sako

Emrat që po përfliten se do të jenë pjesë e ‘Big

Valbona Mema

Emrat që po përfliten se do të jenë pjesë e ‘Big

Vesel Kurtishaj, ish-fituesi i “Big Brother 8”

Emrat që po përfliten se do të jenë pjesë e ‘Big

Së fundmi, Panorama Plus raportoi se aktori i humorit Romeo Veshaj është parë në ambientet e Top Channel dhe ka qenë në bisedime për formatin.

Emrat që po përfliten se do të jenë pjesë e ‘Big

Pak ditë më parë, faqja e “Big Brother VIP” publikoi foton e një prej konkurrenteve, pa e zbuluar fytyrën. Sipas Iconstyle.al, bëhet fjalë për këngëtaren Sheila Haxhiraj.