Take a fresh look at your lifestyle.

Luana Vjollca tundon rrjetin me foto para pasqyrës

Luana Vjollca ka provokuar rënde me foton e re që ka postuar në instastory.

 

Teksa ndodhet në Mykonos nuk kanë munguar imazhet e shumta të Luanës e cila ka treguar kohë pas kohe momente të ndryshme nga pushimet, shkruan lajmi.net.

Mes tjerash nuk kanë munguar as pozat joshëse me të cilat moderatorja shqiptare ka tërhequr jashtëzakonisht vëmendjen e ndjekësve të saj në instagram.

 

Së fundmi ajo ka sjellë një imazh para pasqyrës duke treguar asetet e perfeksionuara trupore.

Veshur me pantollona të shkurtër dhe një bluzë po ashtu të shkurtër Luana u komplimentua shumë për dukjen perfekte.

Ndryshe, ajo kohë më parë ka hapur edhe biznisin personal të çantave./Lajmi.net/