Take a fresh look at your lifestyle.

Megan Fox thotë se veshja e saj në MTV Video Music Awards ishte ‘urdhër’ nga i dashuri!

Mund të mos keni parë asgjë tjetër nga MTV Video Music Awards 2021, por jemi të bindur që nuk e keni humbur pamjen e Megan Fox dhe të dashurit të saj, Machine Gun Kelly.

Ylli i “Jennifer’s Body” u shfaq e veshur me fustanin më seksi që mund të imagjinoni- thënë ndryshe me “fustanin nudo” që e keni parë dhe herë të tjera në versione të ndryshme. Pasi zhveshja e saj bëri gjithë xhiron e botës dhe mori vëmendje edhe më shumë se vetë eventi, Megan tha se pamja e saj vinte me kërkesë të të dashurit. Fustani lakuriq ishte ide e reperit!

Megan Fox thotë se (zh)veshja e saj në MTV Video Music Awards ishte

“Ai më tha: “Duhet të jesh lakuriq sonte”, dhe unë ju përgjigja se “po, çfarë të thuash ti do të bëj!””- u shpreh Fox.

Për një arsye ose një tjetër, Gun Kelly donte që ai dhe gjithë të tjerët bashkë me të ta shihnin kështu aktoren.

Megan Fox thotë se (zh)veshja e saj në MTV Video Music Awards ishte

Ndër të tjera, Megan foli edhe për pjesëmarrjen në videoklipin e partnerit të saj, “Bloody Valentine” duke thënë se “atij nuk i lejohet të ketë asnjë tjetër ne videoklipet e tij”

Megan Fox thotë se (zh)veshja e saj në MTV Video Music Awards ishte

“Eshtë vetëm mbretëresha dhe asnjë tjetër!”

Gjërat janë kristal të qarta!