Take a fresh look at your lifestyle.

Lutfi Haziri n’PYETJE! Cilin lajm do t’ia kumtonte Ibrahim Rugoves!?

Kryetari i komunës së Gjilanit, z.Lutfi Haziri sot na nderoi me vizitën e tij dhe ishte pjesë e emisionit n’PYETJE, ku iu përgjigjë të gjitha pyetjeve provokative të cilat e karakterizojnë këtë format televiziv!

Kryetari Haziri pati një paraqitje pa komplekse e cila vlenë për t’u përshëndetur.

Këto ishin disa nga pyetjet me spec për z.Haziri:

Çka do t’i thoshte sot Rugoves ?

Kë zgjedhë Vjosa Osmanin apo Hashim Thaçin?

Luginën e Preshevës apo veriun e Mitrovicës? Etj etj

Klikone linkun më poshtë për të shikuar emisionin e plotë