Take a fresh look at your lifestyle.

Gruaja nga Gjilani rrihet dhe kanoset me vrasje nga ish e dashura e saj

Një grua nga Gjilani ka raportuar në polici se është rrahur dhe kanosur me vrasje nga ish e dashura e saj.

Rasti në fjalë ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes tyre, njofton policia në raportin 24 orësh.

“Më 21.09.2022 viktima femër  kosovare ka raportuar se pas disa mosmarrëveshjeve mes tyre, është sulmuar fizikisht dhe kanosur me vrasje nga ish e dashura e saj e dyshuara femër  kosovare. E dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, njofton më tej policia./radiostar/